Srpen 2008

Asi to tu zruším :D

9. srpna 2008 v 12:34 | !!Ha!! |  ***len tak***
neviem, čo ma to napadlo ale dotlačila ma k tomu asi moja zlá finančná situácia, alebo poci nevyspanosti po včerajšku :D ale to je jedno :D tak sa pýtam či to mám zrušit alebo nie! ? :D

Šmolkovia

3. srpna 2008 v 21:19 | !!Ha!! |  ***Sieň Slávy***
Nemáte niekto kazetu šmolkov?? alebo ešte lepšie DVD? nemám čo robiť...našla som kábel od compu :F tak tu trčím :D keby ste isli nekto zajtra ven :D (Monička :D tak sa ozvyte :D)

Pivo je Liek!!

2. srpna 2008 v 22:14 | !!Ha!! |  ***Ked neni co robit***
Pivo je zdravéPití piva pozitivně působí proti zánětlivým procesům i některým chronickým neduhům. Látky obsažené ve výtažcích z ječmene mají pravděpodobně účinek na organismus podobný tomu, který je přisuzován červenému vínu a zelenému i černému čaji a jenž je pro zdraví pozitivní.

Tento účinek je lékařsky uznáván zejména při chorobách srdečních, připomíná tým vědců z z fakulty lékařství na univerzitě v rakouském Innsbrucku v čele s chemickým biologem Dietmarem Fuchsem. Rakouští badatelé ve své studii tvrdí, že pokusy s krevními buňkami ukázaly, že pivo může blokovat některé infekce i chronické nemoci.

Vědci zdůrazňují, že samotný fakt pití piva nezahrnuje nutně i požití alkoholického nápoje, jelikož pozitivní účinek výtažku z ječmene je znát i v případě, že nápoj neobsahuje alkohol. A závisí to rovněž na značce konzumovaného nápoje.

Autoři studie ujišťují, že pivo zřejmě zvyšuje produkci takzvaného hormonu štěstí, totiž serotoninu. Tento hormon hraje významnou roli v náladách lidí, jako je radost, úzkost, sen, bolest a dokonce i sexuální chování a stravovací návyky.

Studie také potvrdila, že požívání piva má uklidňující účinky na toho, kdo jej pije.

Chcelo by to nový článok :D

2. srpna 2008 v 7:51 | !!Ha!! |  ***Ked neni co robit***
Jediný dvôvod prečo som prestala písať články je asi ten, že sa mi nechce písať s mäkčenmi ,tak sa vás ľud slovenský pýtam Chcete ich tu? ozvyte sa prosím v Ankete a v Komentároh. Každý hlas je dvôležitý!! lebo je to chlas ľudu chápete???
(Tento článok bol napísaný bez újebových smajlikoov!!)